Прогноз / 25.02.17

Прогнозы от Тэи и Сильвии

На порозі пітьми

Ти думав, що знаєш про несподіванки все, але останні дні змушують тебе зрозуміти, як сильно ти помилявся.

Головне бойовище в тебі. І ти так зайнятий, що дуже рідко помічаєш, що кожна людина яка тобі зустрічається таких самих умовах.

Ти хотів позбутися зайвого, почав наводити порядок в собі і свому житті, але Світ не відповів тобі взаємністю, як ти цього чекав. Ні, він точно почув тебе і почав допомагати чистити все навколо, ось тільки твоя думка не збігається з його. Світ / Життя / Бог мислить набагато масштабніше і ясніше, ніж ти. І крок за кроком ти втрачаєш ілюзій, «хвости», баласт, шкідливі звички (не тільки в звичному сенсі цих слів).

Несподіванка стає другим твоїм життям і ти пручаєшся. Ти кидаєшся на все навколо, з наміром захистити «цінності», ось тільки забуваєш, що сам просив очистити свій дім. Після кожного краху ти зітхаєш з полегшенням і розумієш, що катастрофа не так фатальна, як здавалося, коли перша цеглина впала на землю. Ти все ще ти. Ти можеш вільно дихати. Ти повертаєш собі сили (ти навіть не очікував, що їх може повернутися стільки!). Але при наступному поштовху, ти знову хапаєшся за зброю і все повторюється заново.

Це втомлює. Ти не звик ТАК змінюватися. Ти хочеш плавних зрозумілих змін, але час не хоче чекати. Ніхто тебе не готує (якщо ти не приготувався сам). Ніхто тобі нічого не пояснює. Світ просто робить так, як ти хотів. І від цієї швидкості і «декорацій» ти намагаєшся втекти в мрії. Відключитися від себе і почуттів з цього приводу. Врятуватися у солодких снах.

Це може бути корисним тільки в одному випадку. Якщо ти будеш розуміти, що ще тобі необхідно прибрати зі свого шляху для досягнення цих цілей. Ти ж помітив, що всі «хочу» зараз втрачають свою ефемерність і стають планами для реалізації?

Будь обережним в своїх бажаннях…

Це попередження важливе, як ніколи. Усвыдомлюй, ЩО ти кличеш в своє життя. Не дури себе щодо того, в чому відбудуться зміни задля цього.

Не відмовляйся від своїх бажань, але добре розумій, чим вони є.

Ти маєш колосальну можливість змінити те, що тобі не подобається. Почати рух туди, куди хочеш. Використовуй її правильно.

Не бійся, Темряви що насувається. Вона може допомогти тобі позбавитися від зайвого, шкідливого, непотрібного. Якщо ти все зробиш правильно.

divider-22

На пороге тьмы

Ты думал, что знаешь о неожиданностях все, но последние дни заставляют тебя понять, как сильно ты ошибался.

Главное поле боя в тебе. И ты так занят, что очень редко замечаешь, что каждый встреченный тобою человек в точно таких же условиях.

Ты хотел избавиться от лишнего, начал наводить порядок в себе и жизни, но Мир не ответил тебе взаимностью, как ты этого ждал. Нет, он точно услышал тебя и начал помогать чистить все вокруг, вот только твое мнение не совпадает с его.  Мир / Жизнь / Бог мыслит гораздо масштабнее и яснее, чем ты. И шаг за шагом ты лишаешься иллюзий, «хвостов», балласта, вредных привычек (не только в привычном значении этих слов).

Неожиданность становится второй твоей жизнью и ты сопротивляешься. Ты бросаешься на все вокруг, с намерением защитить «ценности», вот только забываешь, что сам просил очистить свой дом. После каждого крушения ты вздыхаешь с облегчением и понимаешь, что катастрофа не так фатальна, как казалось, когда первый кирпич упал на землю. Ты все еще ты. Ты можешь свободно дышать. Ты возвращаешь себе силы (ты даже не ожидал, что их может вернуться столько!). Но при следующем толчке, ты опять хватаешься за оружие и все повторяется заново.

Это утомляет. Ты не привык ТАК меняться. Ты хочешь плавных понятных перемен, но время не ждет. Никто тебя не готовит (если ты не приготовился сам). Никто тебе ничего не объясняет. Мир просто делает так, как ты хотел. И от этой скорости и «декораций» ты пытаешься сбежать в мечты. Отключиться от себя и чувств по этому поводу. Спастись в грезах.

Это может быть полезно только в одном случае. Если ты будешь понимать, что еще тебе необходимо убрать со своего пути для достижения этих целей. Ты ведь заметил, что все «хочу» сейчас теряют свою эфемерность и становятся планами для реализации?

Будь осторожен в своих желаниях…

Это предупреждение ценно, как никогда. Отдавай себе отчет в том, ЧТО ты зовешь в свою жизнь. Не обманывай себя относительно того, чему придутся измениться для этого.

Не отказывайся от своих желаний, но осознавай, чем они являются.

Ты имеешь колоссальную возможность изменить то, что тебе не нравится. Начать движение туда, куда хочешь. Используй ее правильно.

Не бойся надвигающейся Тьмы. Она может помочь тебе избавиться от лишнего, вредного, ненужного. Если ты все сделаешь правильно.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s