Прогноз 27.07.16

Прогнозы и рецепты ведьмы Сильвии

Закінчився «недієвий» період і прийшов час переглянути основи твого проекту. Те з чого ти стартував все ще має значення, але чи тільки цим треба обмежуватися? Ти повинен переглянути свої мотиви, принципи взаємодії з обставинами, що змінилися і те, що ти можеш використовувати.

Це не «революція» і не «бойкот». Немає необхідності все кидати. Але, можливо, необхідно щось додати. Те, від чого раніше ти тримався подалі.

… Те, що тебе так сильно тягне не повинно лякати. Ти не повинен заперечувати щось лише з тієї причини, що до недавнього часу воно знаходилося на «темній ділянці» твого внутрішнього навігаційного спектру.

… Уникай крайнощів і бездумності. Можна легко слідувати лінії «важлива не якість енергії, а мета, куди вона спрямовується», але без тверезого розуміння як що-небудь відіб’ється на «оточенні» сфери застосування нового «методу», ти лише наламаєш дров. Інший підхід не поганий тільки на тій підставі, що він інший, але ти повинен розуміти, що тебе чекає далі.
Зверни увагу на ключові принципи яких ти дотримуєшся, а потім приймай рішення.

… Слова мають велике значення. Те, що ти скажеш. Те, як ти опишеш це. Те, як ти визначиш це для себе і інших буде мати велике значення. Ти можеш використовувати слова, як інструмент, але й вони можуть зіграти з тобою злий жарт.

… Пристрасть, багато в чому зараз є головним рушійним елементом. Мова не тільки і не стільки про фізичний потяг, скільки про джерело того, що тебе спонукає до дій. Коли ти пристрасно прагнеш до чогось, ти стаєш більш гнучким, рішучім, сильнішим і ближче підходиш до межі, яку в інший час не наважився б перетнути.

001

Закончился период «неэффективности» и пришло время пересмотреть основы твоего проекта. То с чего ты стартовал все еще имеет значение, но только ли этим надо ограничиваться? Ты должен пересмотреть свои мотивы, принципы взаимодействия с изменившимися обстоятельствами и то, что ты можешь использовать.

Это не «революция» и не «бойкот». Нет необходимости все бросать. Но, возможно, необходимо что-то добавить. То, от чего раньше ты держался подальше.

… То, что тебя так сильно влечет не должно пугать. Ты не должен отрицать что-то лишь по той причине, что до недавнего времени оно находилось в «темной области» твоего внутреннего навигационного спектра.

… Избегай крайностей и бездумности. Можно легко последовать линии «важно не качество энергии, а цель, куда она направляется», но без трезвого понимания как что-либо отразится на «окружении» сферы применения нового «метода», ты лишь наломаешь дров. Другой подход не плох только на том основании, что он другой, но ты должен понимать, что тебя ждет дальше.
Обрати внимание на ключевые принципы которых ты придерживаешься, а затем принимай решение.

… Слова много значат. То, что ты скажешь. То, как ты опишешь это. То, как ты определишь это для себя и других будет иметь большое значение. Ты можешь использовать слова, как инструмент, но и они могут сыграть с тобой злую шутку.

… Страсть, во многом сейчас является главным движущим элементом. Речь не только и не столько о физическом влечении, сколько о источнике твоих побуждений. Когда ты страстно стремишься к чему бы то ни было, ты становишься пластичнее, решительнее, сильнее и ближе подходишь к черте, которую в другое время не решился бы пересечь.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.