Прогноз — 16.01.16

Цикл «Чорні Свічада»

Цикл «Чорні Свічада»

Ти дивишся в Чорні Свічада й бачиш …

… моторошну марність. Час проходить, можливостей безліч, але чи реалізовані вони? Ні. Не для тебе. Або не настільки, наскільки тобі хотілося б. Це «ніщо», що наближається — коли тобі нічого пред’явити вічності, лякає тебе до холоду в животі. Все навколо всипане піском часу, що пішов крізь пальці. І через цю пустку, крім якої ти нічого не бачиш, ти втрачаєш ще більше.

У Чорних свічадах написано, що …

… вони дивляться на тебе з прихованою святобливістю. Вони можуть нічого тобі не говорити, можуть складати хвалу при кожній зустрічі, можуть відмовитися мати з тобою справу або повстати проти тебе. Але вони єдині в одному — такого вони ще не зустрічали. Нікого, хто б так легко і природно змінював існуючі порядки. У малому або у великому, звичному або екстраординарному, але воно завжди для когось істотніше від усього іншого. Це їхнє «світло життя». І вони будуть прагнути до тебе або бігти від тебе. Все залежить від того, наскільки вони самі можуть дозволити собі цю свободу. Наскільки вони дозволяють своєму життю бути наповненим цим світлом.

Залишаючи Залу Чорних Свічад, ти можеш …

… визнати, що ти щось та й зробив. Ти можеш дозволити собі звільнитися від «обов’язків» і «боргів», які направляли твоє життя до цього.
Подивися неупереджено на те, що ти є і, що ти робиш. Хочеш зовнішніх оцінок? Скільки людей тебе засуджує і скільки схвалює те, що ти робиш? Тільки не вводь в ці підрахунки свої уявні діалоги. Тільки те, що реально було промовлено або зроблено. Без здогадок і «впевненості». Це загальне, зовнішнє.
А потім подивися на свої плани і порівняй їх з прикладеними зусиллями. Ти зробив усе, що було в твоїх силах або ти просто обираєш той варіант, де від тебе не потрібні дії в даний момент? Це внутрішнє, детальне.
І якщо ці дві позиції співвідносилися у твоїх міркуваннях невірно, варто внести поправки, звільнитися від того, що тяжіє над тобою, змінити темп або підхід, і дозволити собі …
/ ти знаєш, яким має бути ТВОЄ останнє слово /

divider 3

Цикл «Черные Зеркала»

Ты смотришь в Черные Зеркала и видишь…

… пугающую тщетность. Время проходит, возможностей великое множество, но реализованы ли они? Нет. Не для тебя. Или не настолько, насколько тебе бы хотелось. Это приближающееся «ничто», когда тебе нечего предъявить вечности, пугает тебя до холода в животе. Все вокруг усыпано песком времени, ушедшим сквозь пальцы. И из-за этой пустоши, кроме которой ты ничего не видишь, ты теряешь еще больше.

В Черных Зеркалах написано, что…

… они смотрят на тебя с затаенным благоговением. Они могут ничего тебе не говорить, могут повторять похвалы при каждой встрече, могут отказаться иметь с тобой дело или ополчиться против тебя. Но они едины в одном — такого они еще не встречали. Никого, кто бы так легко и естественно изменял существующие порядки. В малом или в большом, привычном или экстраординарном, но оно всегда для кого-то существеннее всего остального. Это их «свет жизни». И они будут стремиться к тебе или бежать от тебя. Все зависит от того, насколько они сами могут позволить себе эту свободу. Насколько они разрешают своей жизни быть заполненной этим светом.

Покидая Зал Черных Зеркал, ты можешь…

… признать, что ты что-то да сделал. Ты можешь позволить себе освободиться от «обязанностей» и «долгов», которые направляли твою жизнь до этого.
Посмотри непредвзято на то, что ты есть и, что ты делаешь. Хочешь внешних оценок? Сколько людей тебя осуждает и сколько одобряет? Только не вводи в эти подсчеты свои воображаемые диалоги. Только то, что реально было сказано или сделано. Без догадок и «уверенностей». Это общее, внешнее.
А затем посмотри на свои планы и сравни их с прилагаемыми усилиями. Ты сделал все, что было в твоих силах или ты просто выбираешь тот вариант, где от тебя не требуются действия в данный момент? Это внутреннее, детальное.
И если эти две позиции соотносились в твоем уме неверно, стоит внести поправки, освободиться от тяготеющего над тобой груза, изменить темп или подход, и позволить себе…
/ты знаешь, каким должно быть ТВОЕ последнее слово/

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.