Прогноз на 24.11- 25.11

Цикл «Місячні Темні Хвилі»

Цикл «Місячні Темні Хвилі»

24 — 25 листопада 2015 року

22 листопада в 17:59 за київським часом почався період Горбатого (Опуклого) Місяця. Він буде панувати до 26 листопада, коли в 00:44 настане Повня.
Місяць у Тельці до 19:14 25 листопада, потім в Близнюках до 21:26 27 листопада.

Ти захоплений. Ти скерований. І твої цілі вірні. Ти не помічаєш лише декількох речей. Ти знесилюєшся і ти повинен прийняти свою Темну сторону. Якщо ж ні, тебе чекають помилки і безчестя. І це будуть плоди зібрані твоїми ж руками.

Життя вчить нас, підводячи черзі то до світла, то до темряви. І одного не минути на шляху до іншого. Щоразу на шляху вгору, на черговому витку спіралі, ми йдемо нижче, в глибини заперечуваного та ігнорованого, для того щоб знайти ще одну свою рису. Для того щоб ще глибше зрозуміти себе.

Ти можеш відкидати цей стан речей, можеш опиратися тому, що відбувається. Але ти бачиш, крапля за краплею, твої сили стрімко покидають тебе. Тому що ти весь час борешся з собою, навіть не вислухавши слова, що доносяться з темних куточків душі. І знай, це буде шкодити лише до тих пір, поки ти будеш «затикати вуха». Визнай, що темрява є всередині. Дізнайся чому вона хоче від тебе саме цього. Зрозумій де ти сам був не правий. Темрява виникає там, де ми самі заступаємо світло. Прийми себе і подбай про себе.

Навіть якщо ти точно знаєш, що тобі необхідно робити. Якщо ти вже пройшов всі темні коридори і знаєш чого чекати від самого себе. Візьми паузу. Поспи. Дай тілу відпочинок. Дозволь ночі принести тобі спокій. Дозволь спокою зцілити тебе, поки сонце рухається до нового народження. Потім ти продовжиш свій шлях.

Зараз питання не в правильності обраних методів і стратегій. Зараз питання в тому допоможеш ти сам собі дійти до мети. Чи будеш діяти проти себе.

divider 1

Цикл «Лунные Темные Волны»

24 — 25 ноября 2015 года

22 ноября в 17:59 по киевскому времени началось время Горбатой (Выпуклой) Луны. Она будет господствовать до 26 ноября, когда в 00:44 наступит Полнолуние.
Луна в Тельце до 19:14 25 ноября, затем в Близнецах до 21:26 27 ноября.


Ты увлечен. Ты устремлен. И твои цели верны. Ты не замечаешь лишь нескольких моментов. Ты выбиваешься из сил и ты должен принять свою Темную сторону. Если же нет, тебя ждут ошибки и бесчестие. И это будут плоды собранные твоими же руками.

Жизнь учит нас, подводя поочередно то к свету, то ко тьме. И одного не миновать на пути к другому. Каждый раз на пути вверх, на очередном витке спирали, мы опускаемся в глубины отрицаемого и игнорируемого, для того чтобы найти еще одну свою черту. Для того чтобы еще глубже понять себя.

Ты можешь отрицать это положение вещей, можешь противиться происходящему. Но ты видишь, капля за каплей, твои силы стремительно покидают тебя. Потому как ты все время борешься с собой, даже не выслушав слова, доносящиеся из темных уголков души. И знай, он будет вредить лишь до тех пор, пока ты будешь его отрицать и игнорировать. Признай, что тьма есть внутри. Узнай почему она хочет от тебя именно этого. Пойми где ты сам был не прав. Тьма возникает там, где мы сами загораживаем свет. Прими себя и позаботься о себе.

Даже если ты точно знаешь, что тебе необходимо делать. Если ты уже прошел все темные коридоры и знаешь чего ждать от самого себя. Возьми паузу. Выспись. Дай телу отдых. Позволь ночи принести тебе покой. Позволь спокойствию исцелить тебя, пока солнце движется к новому рождению. Затем ты продолжишь свой путь.

Сейчас вопрос не в правильности выбранных методов и стратегий. Сейчас вопрос в том поможешь ли ты сам себе дойти до цели. Или будешь действовать против себя.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s