Вітражі Світів / Витражи Миров

Витражи Миров

Сонце сходить тому що усе в природі дотримується свого порядку. Якби «ритуал» природних ритмів був порушений, змінилася б не одна частина оточуючого нас світу, змінилося б усі. Єдність і гармонія, взаємозв’язок і злагодженість були б втрачено водночас.
Також як навколишній світ дотримується свого порядку, також і світ нашої душі вимагає турботи і уваги. Він подібний саду, в якому необхідно весь час проводити комплекс робіт. Всьому свій час і своя черга.
Практика і ритуал. Робота і задоволення. Не протилежні полюси, а дві поєднані сили, що ведуть тебе на шляху розвитку і творіння. Навіть якщо діяння приносить задоволення, необхідна дисципліна, аби воно не перервалося з часом. Це стосується планів та проектів, і це стосується внутрішнього світу. У внутрішнього тепла свій ритуал, у світла — свій. Навіть у муркотіння кота він є.
Ритуали очищення і підживлення сил. Ритуали задоволення і турботи. Захисту та ініціювання нового. Ритуали змін.
І чим частіше ти звертаєшся до магії таких ритуалів, тим менше вони стають роботою і тим швидше дають результат. Вони самі стають результатом. Тільки приступаючи до них ти відчуваєш, як те, що ти шукаєш вже набувається.
Створи для себе свої ритуали. Знайди їх. Згадай. Поверни собі свою магію, якою б вона не була. Зроби практику частиною життя.


Світ такий великий і прекрасний, наповнений грацією… Він живе у своєму ритмі. Чому ж ти, частина цього великого цілого, хочеш йти поперек усього. Твої бажання будуть задоволені, твої плани будуть втілені, але щоб не боротися з усією навколишньою дійсністю, почекай. Дозволь течії річки світу підхопити тебе. Дозволь накопичитися силам, дозволь бажанням пробити шкаралупу буденності. Розглядай все, через призму природи, якщо тобі завгодно це називати так. Згадай, як проростає з насіння квітка. Хіба можна змусити її робити щось інакше?
Не вважай світ, життя або долю своїм ворогом. Не думай, що вони опираються тобі. Іноді супротив — єдиний спосіб показати тобі, що ти вибрав невірний спосіб дій.
Сповільнилися. Озирнися. Відчуй красу і звучання, що оточують тебе. І ти будеш знати, що необхідно робити.

divider 1

Солнце восходит потому, что все в природе следует своему порядку. Если бы «ритуал» природных ритмов был нарушен, изменилась бы не одна часть окружающего нас мира, изменилось бы все. Единство и гармония, взаимосвязь и слаженность были бы утеряны все разом.

Также как окружающий мир следует своему порядку, также и мир нашей души требует заботы и внимания. Он подобен саду, в котором необходимо все время проводить комплекс работ. Всему свое время и свой черед.

Практика и ритуал. Работа и удовольствие. Не противоположные полюса, а две совмещенные силы, ведущие тебя на пути развития и творения. Даже если делание приносит удовольствие, необходима дисциплина, чтобы оно не прервалось со временем. Это касается планов и проектов, и это касается внутреннего мира. У внутреннего тепла свой ритуал, у света — свой. Даже у мурчания кота он есть.

Ритуалы очищения и подпитывания сил. Ритуалы удовольствия и заботы. Защиты и инициирования нового. Ритуалы изменений.

И чем чаще ты обращаешься к магии таких ритуалов, тем меньше они становятся работой и тем быстрее дают результат. Они сами становятся результатом. Только приступая к ним ты чувствуешь, как искомое уже приобретается.

Создай для себя свои ритуалы. Найди их. Вспомни. Верни себе свою магию, какой бы она ни была. Сделай практику частью жизни.


Мир так велик и прекрасен, наполнен грацией… Он живет в своем ритме. Почему же ты, часть этого великого целого, хочешь идти поперек всего. Твои желания будут удовлетворены, твои планы будут воплощены, но чтобы не бороться со всей окружающей действительностью, подожди. Позволь течению реки мира подхватить тебя. Позволь накопиться силам, позволь желанию пробить скорлупу обыденности. Рассматривай все, через призму природы, если тебе угодно это называть так. Вспомни, как прорастает из семени цветок. Разве можно заставить его делать что-то иначе?

Не считай мир, жизнь или судьбу своим врагом. Не думай, что они противятся тебе. Иногда сопротивление — единственный способ показать тебе, что ты выбрал неверный способ действий.

Замедлись. Осмотрись. Ощути красоту и звучание, окружающие тебя. И ты будешь знать, что необходимо делать.

divider 1

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.